ALFA Smart Agro купує врожай з премією до 600 грн/т

Компанія ALFA Smart Agro розпочала програму «Врожай з прибутком», за умовами якої агровиробники мають можливість реалізувати врожай за преміальною ціною. В залежності від виду продукції, бонус до ринкової ціни становить до 600 грн/т. Купівля врожаю здійснюється через департамент трейдингу сільськогосподарською продукцією ALFA Smart Agro.

Програма «Врожай з прибутком» розповсюджується на зернові та олійні культури.

*    Ячмінь, пшениця кукурудза: премія до ринкової ціни – 300 грн/т.

   Ріпак, соняшник, соя: премія до ринкової ціни – 600 грн/т.

«Для участі у програмі господарство має придбати препарати ALFA Smart Agro у період з 1 червня до 31 серпня 2018 року. У «врожайному» переліку понад 10 позицій – протруйники, інсектициди, фунгіциди, мікродобрива. Що стосується агропродукції, яку господарство бажає реалізувати за преміальною ціною, то місце, терміни, обсяги та інші умови поставки узгоджуються заздалегідь», — зазначає Андрій Риженко, керівник департаменту трейдингу сільськогосподарською продукцією ALFA Smart Agro.

Окрім премії до ринкової ціни, «Врожай з прибутком» відкриває ще одну можливість для агровиробників – продаж сільгосппродукції за ринковою вартістю та отримання ваучера на продукти ALFA Smart Argo на суму премії.

Щоб стати учасником програми «Врожай з прибутком»:

  1. Зверніться до регіонального представника ALFA Smart Agro.
  2. Підпишіть контракт на продаж с/г продукції з ALFA Smart Agro.
  3. Придбайте продукти ALFA Smart Agro з «врожайного» переліку (дізнавайтеся у дистриб’юторів).
  4. Здійсніть поставку та отримайте оплату згідно умов договору.

 

 

Джерело